SIA “VIGO” ir viens no retajiem ūdens piegādātājiem, kas sniedz klientam iespēju atbraukt un aplūkot avota izteces vietu, iepazīt pasakaino Svētavota dabas parku, apskatīt un pārliecināties par Svētavota izteces vietu, kā arī nobaudīt ūdeni vai pasmelt to līdzņemšanai. Svētavota dabas parkā katrs apmeklētājs tiek gaidīts kā īpašs viesis, kurš uzzina stāstu par Svētavota vēsturi, tā leģendu, ūdens īpašajām vērtībām, kā arī ir iespējams piedalīties īpašā rituālā.

Pa stāvo nogāzi nokāpjot gravas dibenā, ir sajūta, ka esi nokļuvis pasaku valstībā. Pašā centrā, no varenas smilšakmens klints slāņiem iegrožotā gultnē, plūst dzidra ūdens strauts. Tieši virs tā grotas ailē sēdošais eņģelītis dod svētību noslēpumiem pilnajam avotiņam. Bezvēja klusumu piepilda no neliela augstuma tekošā ūdens čalošana. Parks ir labiekārtots ar soliņiem, piknika vietu, kā arī burbuļvannu zem klajas debess, kura piepildīta ar avota ūdeni.
Būs unikāla iespēja noklausīties noslēpumiem apvīto Svētavota leģendu un izpildīt senu rituālu – uzņemt spēkus no Svētavota. Varēsiet redzēt un fotografēt Svētavota dabas parku, tās būs neaizmirstamas atmiņas un izjūtas.

Ieejas maksa*:

Pieaugušiem 3.00 EUR
Bērniem līdz 10 gadiem 1.50 EUR

*Iekļauta ekskursija gida pavadībā, rituāla veikšana.

Svinības

Kāzu ceremonija

Svētavota dabas parks ir lieliska vieta svinīgai laulību reģistrēšanai. Šeit Jaunais pāris un kāzu viesi būs netraucēti un jutīsies kā pasaku valstībā. Parkā atrodas arī īpašs altāris un strūklaka, pie kuriem veikt laulību ceremoniju. Pēc tās Jaunajam pārim ir iespēja veikt senu rituālu, kas piepilda vēlēšanos un satuvina Jauno vīru un sievu.

Kāzas

Lai mirkli padarītu vēl īpašāku, aicinām jaunlaulātos doties simboliskā kāzu ceļojumā uz Svētavota  dabas parku, kur romantiskā gaisotnē dzirdēsiet noslēpumiem apvīto Svētavota leģendu, kā arī Jums būs unikāla iespēja izpildīt senu rituālu, kas vēl vairāk satuvinās jauno vīru un sievu.

Jubilejas un pikniki

Ir iespēja sarīkot gan pikniku jautrā draugu kompānijā, gan ielūgt viesus uz jubilejas atzīmēšanu.

Mēs piedāvājam:
•    galdu klāšanu;
•    āra grilu;
•    žāvētavu.

SPA

Uz neaizmirstamu relaksēšanos un spēku atjaunošanu Jūs aicina „Svētavota” atpūtas kompleksa septiņvietīgā āra džakuzi. Šī ir vienīgā vieta Austrumeiropā, kur ir ekskluzīva iespēja izbaudīt masāžu vannā, kas pildīta ar īstu, kristāldzidru avota ūdeni bez piemaisījumiem.

Šeit Jūs atpūtināsiet ķermeni un uzlādēsiet enerģiju!